Skaistumkopšanas pasaulē - Skola2019

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

Skaistumkopšanas pasaulē

Par skolu > Aktualitāšu arhīvs > Janvāris
Skolēni, kuri interesējas par friziera un manikīra profesijām, 24.janvārī viesojās salonā “Citrīns”. Salona īpašniece pastāstīja, kā pati izvēlējusies šo profesiju, kā kļuvusi par uzņēmēju. Tad sekoja pasākuma praktiskā daļa – pēc frizieres un manikīres praktiskas darbības demonstrācijas un skaidrojumiem skolēni paši ķērās pie darba. Tika mazgāti un žāvēti mati, lakoti nagi. Secinājums – izmazgāt klientam matus tā, lai viņam ūdens nenokļūtu acīs, ausīs, kā arī uz apģērba, ir diezgan sarežģīti!

Lūk, dažas skolēnu atsauksmes:

“Pasākums man patika. Mums iemācīja darīt parastas skaistumkopšanas lietiņas profesionālākā veidā, kā tas būtu jādara uz īstiem klientiem. Patika, ka varēja apskatīties, kā profesionāļi strādāja ar īstiem klientiem, kā arī- ka arī mēs paši varējām visu to izmēğināt darīt.”

“Man patika , jo varēju uzzināt ko vairāk par friziera un manikīra darbu. Bija lieliska iespēja izmēģināt uz īsta cilvēka darboties un uzklausīt friziera ieteikumus. Man patika arī tas, ka varēju uzdot jautājumus un saņemt ieteikumus par darbošanos šajā sfērā.”

Pasākums notika ES projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē