“Gada sporta pedagogs 2021” - Skola2022

Pāriet uz saturu

“Gada sporta pedagogs 2021”

Par skolu > Aktualitāšu arhīvs > Decembris
Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konkursā “Gada sporta pedagogs 2021” noskaidroti trīs nominanti - Āgenskalna sākumskolas sporta skolotājs Sergejs Dolotins, J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas sporta skolotāja Marta Flaksa un Rīgas Franču liceja sporta skolotāja Gita Pērkone.
Konkursa vērtēšanas komisijā darbojās IZM un projekta “Skola 2030” pārstāvji, kā arī konkursa “Gada sporta pedagogs 2019” uzvarētāja, Rubenes pamatskolas sporta skolotāja Santa Krasovska.
Izvērtējot saņemtos pieteikumus, žūrija īpašu uzmanību pievērsa arī dažādiem sporta pedagoga darba aspektiem, piemēram, pretendenta organizētajām ārpusstundu aktivitātēm, profesionālās pilnveides pasākumiem, dalībai metodiskajās apvienībās un citiem. Kopā ar rakstisko pieteikumu katrs pretendents bija iesniedzis arī video, kurā iepazīstināja ar savu profesionālo darbību un metodēm, izceļot darbu attālināto mācību apstākļos.
Uzvarētāji 11 nominācijās un konkursa “Gada sporta pedagogs 2021” titula ieguvējs būs zināmi 2022.gada 8.janvāra “Trīs Zvaigžņu balva 2021” apbalvošanas ceremonijā, kas būs skatāma televīzijas kanālā TV3.
Atgriezties pie satura