(IZ) aicinājums - Skola2021

Pāriet uz saturu

(IZ) aicinājums

Par skolu > Aktualitāšu arhīvs > Septembris
No 9.-18.augustam mūsu skolas skolēni Ričards Andersons un Elizabete Daukšte piedalījās Latvijas Rakstnieku savienības rīkotajā nometnē jaunajiem un topošajiem rakstniekiem ''(IZ)aicinājums'', kura šogad norisinājās Valkā. Nometne tika organizēta ZPD valsts konferences uzvarētājiem un tiem skolēniem, kuriem ir godalgoti sasniegumi latviešu valodā un literatūrā. Jaunajiem literātiem bija iespēja rakstīt gan prozu, gan dzeju, gan scenārijus, iejusties kultūras kritiķu lomā, izspēlēt lomu spēles, mācīties veselības mācību, izstaigāt visu Valku un Valgu, apmeklēt Tartu un vēl,vēl...
Nometnes vadītājas Irina Rozentāle, Iveta Ratinīka, Andriga Lozda un Ieva Vāvere parūpējās, lai nometnes programma būtu interesanta ikvienam tās dalībniekam. Visi jaunie un topošie rakstnieki nometnes beigās saņēma diplomu, kā apbalvojumu par cītīgu nometnes darbu.
Ričards ''(IZ)aicinājumā'' piedalījās jau otro gadu pēc kārtas un ir saņēmis uzaicinājumu arī uz trešo. Arī Elizabete ir ļoti gandarīta par nometnē piedzīvoto.
Atgriezties pie satura