“Pašiem sava brīvība” - Skola2021

Pāriet uz saturu

“Pašiem sava brīvība”

Par skolu > Aktualitāšu arhīvs > Decembris
Latvijas valsts simtgades svinību pasākumu plāna ietvaros Valsts izglītības satura centrs (VISC) organizēja pilsonisko un radošo norišu ciklu „Pašiem sava brīvība”. Tā noslēguma tiešsaistes pasākums norisinājās 2020. gada 26. novembrī, un tajā piedalījās vairāk nekā simts skolēnu pašpārvalžu dalībnieki un konsultanti, audzināšanas darba speciālisti, direktoru vietnieki audzināšanas darbā no visas Latvijas.
Jau pavasarī mūsu skolas muzeja padome nosūtīja pieteikumu šim ciklam ar nosaukumu “Latvijas brīvība - mūsu brīvība”, kurā aprakstījām skolas muzeja padomes un jauno muzejnieku iniciatīvas vēstures pētīšanā, patriotisma stiprināšanā un patstāvīgas darbošanās veicināšanā.
Noslēguma tiešsaistes pasākumā bijām uzaicināti dalīties pieredzē ar savu projektu. Par to stāstīja skolas muzeja prezidents Daniels Dāvis Berjozkins un projekta koordinatore Irisa Otrupe.
Ar saviem radošo norišu projektiem un labās prakses piemēriem pilsoniskās audzināšanas un pilsoniskās līdzdalības jomā pieredzē dalījās arī Balvu Valsts ģimnāzijas skolēnu pašpārvalde (projekta koordinatore Daina Mediniece), Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolēni (projekta koordinatore Baiba Mackiala), Kuldīgas novada vispārizglītojošo skolu skolēni (projekta koordinatore Līga Kovaļeva) un Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolēnu līdzpārvalde “Kodols” (projekta koordinatore Signe Berga).
Atgriezties pie satura