5.a ceļo Kurzemē - Skola2022

Pāriet uz saturu

5.a ceļo Kurzemē

Par skolu > Aktualitāšu arhīvs > Oktobris
7. oktobra saulaino atvasaras dienu 5.a klase baudīja, braucot ekskursijā pa Kurzemi. Ceļojuma pirmā pieturas vieta bija Jūrkalnē- savdabīgā jūras krasta apskate un vingrinājumi, pildot matemātikas uzdevumus, piemēram, no akmentiņiem izveidojot skaitli binārajā pierakstā. Tālāk ceļš veda uz Alsungu, kur gide skolēniem pastāstīja par novadu, izrādīja pili un aizveda arī uz baznīcu. Skolēni, dzirdot vārdu "pils", bija gaidījuši ieraudzīt ko greznāku. Tādēļ bija interesanti uzzināt, kāpēc pirms 700 gadiem celtā pils ir savādāka- pamatīga, bet vienkārša. Īpaši skolēnus interesēja, vai pilī ir arī spoki.
Tālāk ceļš veda uz Mežvidu labirintiem turpat Alsungā. Tā ir lieliska vieta, kur pārbaudīt savas zināšanas, izdomu un arī pacietību, pildot uzdevumus.
Kuldīgā Riežupes smilšu alās skolēni atzinās, ka bijis nedaudz bailīgi. Īpašu sajūsmu izraisīja mazie pūkainie sikspārņi, kuri alās izvēlējušies pārziemot.
Ekskursija bija izdevusies! Svarīgākais taču ir laba kompānija! Turklāt līdzi brauca arī bijusī klases audzinātāja Veneta.
Skolotāja Nelima un bērni izsaka cerību, ka šī nav pēdējā ekskursija šajā gadā!
Atgriezties pie satura