Karjeras nedēļā - Skola2021

Pāriet uz saturu

Karjeras nedēļā

Par skolu > Aktualitāšu arhīvs > Oktobris
Šogad Karjeras nedēļa aizvadīta savādāk kā citus gadus, bet tādēļ tā nebija mazāk interesanta un spraiga. Skolēniem pasākumus rīkoja VIAA portāls “Tavai karjerai”, Liepājas Digitālo inovāciju parks, uzņēmums AE Partner, skolas karjeras konsultante. Jaunieši iesaistījās diskusijā “Uzklausi, padomā un izlem pats!”, kurā ar pieredzi karjeras izvēlē dalījās Latvijā populāri cilvēki. Interesenti iedvesmu gūt varēja tiešsaistes konferencē “Uzdrīksties uzvarēt!”. Aizraujoša bija AE Partner prezentācija par profesionālās izaugsmes iespējām šajā uzņēmumā. Īpaši veiksmīga mūsu skolas skolēniem bija dalība Liepājas DIP organizētajā pasākumā. Skolēni tika iepazīstināti ar IT jomas izaugsmi Liepājā, mācību un darba iespējām. Noslēgumā – konkurss, kurā uzvarēja un balvas no organizētājiem ieguva arī mūsu skolas skolēni.
Devīto klašu skolēni varēja iepazīties ar dažādu jomu izvēļu grozu saturu tiešsaistes pasākumā “Kas būs manā groziņā?”.  Vidusskolēni veica individuālās pārrunas par sev svarīgākajiem jautājumiem “Randiņā ar karjeras konsultantu”.
Šogad Karjeras nedēļā bija pieejams plašs piedāvājumu klāsts vecākiem. Liepājas “Jauniešu māja” organizēja pasākumu vecākiem kopā ar bērniem “Karjera ir izvēle”. “Tavai karjerai” organizēja diskusiju “Karjeras lēmums. Kā virzīt? Kā runāt? Kā atbalstīt?”. Mūsu skolas skolēnu vecākiem bija iespēja pārrunāt aktuālos jautājumus ar skolas karjeras konsultanti pasākumā “Mans bērns izvēļu krustcelēs. Kā palīdzēt?”

Atgriezties pie satura