Karjeras nedēļa - Skola2022

Pāriet uz saturu

Karjeras nedēļa

Par skolu > Aktualitāšu arhīvs > Oktobris
Pasākumiem piepildīta mūsu skolā aizritējusi Karjeras nedēļa, kuras tēma šogad bija "IKT Tavai karjerai". Nedēļu atklāja 7.a klase ar pasākumu "Tehnoloģijas arhitekta profesijā", bet pirmdienas vakarā Karjeras nedēļā bija iespēja iesaistīties vecākiem diskusijā “Tehnoloģijas ģimenē - draugs vai svešinieks?”. Otrdien devīto klašu skolēni piedalījās tiešsaistes diskusijā jauniešiem “Iedvesmas stāsti - kā es nokļuvu IKT nozarē”. Skolēnu līdzpārvaldes un SMU dalībnieki 13.10.21. tikās ar mūsu skolas absolventiem un iepazina viņu veiksmes stāstus. Ceturtdien un piektdien vidusskolēni tikās ar RTU Liepājas filiāles un Ventspils Augstskolas pārstāvjiem, uzzinot par IKT jomas vēsturi, attīstību, studiju iespējām un nozīmi dažādās profesijās.
Visu nedēļu 7.-9.klašu skolēniem bija iespēja iesaistīties tiešsaistes nodarbībā “Radošā programmēšana”, interesenti apmeklēja ZIIC organizēto tiešsaistes pasākumu "Iepazīsti IT profesijas!" IKT nozarei pastiprināta uzmanība tika pievērsta klases stundās un grupu karjeras konsultācijās klasēm.
Karjeras konsultante Ligita saka paldies visiem, kuri aktīvi iesaistījās, lai Karjeras nedēļa būtu saistoša un interesantiem pasākumiem piepildīta!
Atgriezties pie satura