Virtuālais Kurzemes - Zemgales debašu turnīrs - Skola2021

Pāriet uz saturu

Virtuālais Kurzemes - Zemgales debašu turnīrs

Par skolu > Aktualitāšu arhīvs > Februāris
20. februārī notika Kurzemes - Zemgales debašu turnīrs šoreiz virtuāli ZOOM platformā. Turnīrā piedalījās debatētāji no Bauskas Valsts ģimnāzijas, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Mārupes Valsts ģimnāzijas, Dobeles Valsts ģimnāzijas, Iecavas vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Liepājas 5. vidusskolas, O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas un mūsu – J.Čakstes Liepājas 10. vidusskolas.
Mūsu skolas komandai tās bija īstas ugunskristības, jo tā bija pirmā reize, kad debatējām pasaules debašu formātā un debašu tēmas uzzinājām tikai pusstundu pirms katra debašu riņķa sākuma. Pieredzējusi debatētāja mūsu komandā bija tikai Katrīna Ližbovska no 12. klases, kuras padoms ļoti noderēja Kristai Jansonei no 10.  klases un Arvim Adrianam Lozdam no 11. klases, kuri debatēja pirmo reizi.
Iespaidi:
Katrīna “ Man bija prieks sadarboties ar Kristu un Arvi, ceru, ka viņiem tāpat ar mani”.
Arvis “ Vienkārši super! Negāju pēc uzvaras, bet pēc jaunām zināšanām un pieredzes.”
Krista “Nenožēloju, ka piedalījos, jo ieguvu lielisku pieredzi, turklāt bija lieliski komandas biedri, kuri palīdzēja pārvarēt pirmo debašu satraukumu.”
Turnīra noslēgumā debatētāji balsoja, kura no abām tēmām viņiem patika labāk. 22 balsis tika tēmai “ Valdība atbalsta bezatzīmju sistēmu skolās”, bet 15 balsis – “Automašīnu lietošana pilsētās būtu jāaizliedz”.
Atgriezties pie satura