Goda kliņģeris - Skola2019

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

Goda kliņģeris

Apbalvojumi
    Motivējot skolēnus izcilībai skolas administrācija katru gadu maijā  aicina uz “GODA KLIŅĢERI” skolēnus- izcilniekus, kuri mācību priekšmetu olimpiādēs, ZPD ieguvuši godalgotas vietas pilsētā vai Kurzemes reģionā, vai valstī. Šajā svētku reizē ar skolēniem kopā ir viņu skolotāji un vecāki. Kā apliecinājums sasniegumiem paliek ieraksts skolas Goda grāmatā.
GODA KLIŅĢERIS 2018

  • Roberta Gailīte- latviešu valoda 2.vieta, vēsture 3.vieta
  • Loreta Jonkus- tulkošanas konkurss 1.vieta, krievu valoda 3.vieta
  • Marta Zūzane- tulkošanas konkurss 2.vieta
  • Rūdolfs Puteklis- angļu valoda atzinība
  • Anete Birze- ZPD 3.vieta
  • Anete Klamere-ZPD atzinība
  • Ance Birze- tulkošanas konkurss 3.vieta
  • Nils Švecovs- ZPD 2.vieta
  • Paula Beatrise Valtere- tulkošanas konkurss atzinība
  • Luīze Tereščuka- latviešu valoda 3.vieta
  • Elvijs Griģis- vēsture 3.vieta, fizika atzinība, bioloģija atzinība
  • Roberts Zeļģis- fizika( LiepU) 1.vieta, matemātika 1.vieta, fizika 2.vieta
  • Nikola Evora Zonenberga- vēsture atzinība
  • Luīze Zalmansone- vizuālā māksla 3.vieta
  • Dominika Lazdāne- bioloģija atzinība
  • Rolands Dzērve- mājturība un tehnoloģijas 1.vieta
  • Markuss Dima- mājturība un tehnoloģija atzinība
  • Krists Graudužis- angļu valoda atzinība
  • Elvis Frišfelds- matemātika 3.vieta, angļu valoda atzinība
  • Justs Rokass Vindings- angļu valoda atzinība
  • Kārlis Pikšens- fizika (LiepU) 1.vieta,latviešu valoda 2.vieta, angļu valoda atzinība
  • Anna Lote Strīķe- latviešu valoda 3.vieta, matemātika 3.vieta, ZPD 3.vieta
  • Anete Streleviča- ZPD 3.vieta
  • Rūdolfs Kārlis Knauts- izteiksmīgās lasīšanas konkurss 2.vieta
  • Diāna Niedola- publiskās runas konkursā atzinība
  • Ksenija Skudiķe- ZPD 3.vieta
  • Linards Ore- ZPD 3.vieta
  • Ģirts Ivčenko- angļu valoda atzinība
  • Marta Bārbale- latviešu valoda 3.vieta
  • Ralfs Kuršis- ģeogrāfija atzinība
  • Rēzija Mazure Māgo- izteiksmīgās lasīšanas konkurss atzinība
  • Enija Paula Dreimane- mājturība un tehnoloģija atzinība
  • Sabīne Orlovska- izteiksmīgās lasīšanas konkurss 2.vieta
  • Laura Pirkule- matemātika atzinība
  • Anija Siksna- mājturība un tehnoloģija 1.vieta
  • Samanta Herbsta- glītrakstīšanas konkurss atzinība
  • Sergejs Malaņins- glītrakstīšanas konkurss atzinība
  • Paula Svara- vizuālā māksla- 2.vieta
  • Linda Jansone- matemātika atzinība
  • Toms Hūns- matemātika atzinība
GODA KLIŅĢERIS 2017

  • Inguss Pumpurs- ģeogrāfija 1.vieta, vēsture 2.vieta
  • Renāte Ķeire- vēsture 1.vieta, franču valoda  2.vieta, angļu valoda  atzinība
  • Izabella Džeriņa- latviešu valoda 2.vieta,angļu valoda 2.vieta un 3.vietas
  • Paula Beatrise Valtere- vizuālā māksla  1.vieta, vēsture 3.vieta
  • Elvijs Griģis- angļu valoda 2.vieta, bioloģija 3.vieta, ZPD 3.vieta
  • Nikola Evora Zonenberga- bioloģija 2.vieta, ZPD 3.vieta, latviešu valoda atzinība
  • Kristaps Vītols Vītoliņš- angļu valoda 2.vieta, matemātika 3.vieta
  • Roberts Zeļģis- ģeogrāfija- 2.vieta, fizika 3.vieta
  • Diāna Anna Audare- bioloģija 3.vieta, publiskā runa atzinība
  • Dominika Lazdāne- bioloģija 3.vieta, angļu valoda 3.vieta
  • Katrīna Ližbovska- ZPD 3.vieta, latviešu valoda atzinība
  • Samanta Marhiļēviča- publiskā runa 1.vieta, krievu valoda atzinība
  • Anija Siksna- vizuālā māksla 1.vieta
  • Liene Upīte- krievu valoda 1.vieta
  • Rūdolfs Kārlis Knauts- izteiksmīgā lasīšana 1.vieta
  • Loreta Jonkus- ZPD 2.vieta
  • Roberta Gailīte-ZPD 2.vieta
  • Marta Zūzane-bioloģija 2.vieta
  • Samanta Tedejeva- krievu valoda-2.vieta
  • Anna Lote Strīķe- latviešu valoda 2.vieta
  • Loreta Paula Žipre- fizika 3.vieta
  • Annija Pāvila-vācu valoda 3.vieta
  • Helēna Eglīte-latviešu valoda 3.vieta
  • Anna Paula Spriedēja- ZPD 3.vieta
  • Daniels Zauka- mājturība un tehnoloģijas 3.vieta
  • Luīze Tereščuka- latviešu valoda atzinība
  • Elizabete Dravniece-latviešu valoda atzinība
  • Beāte Žanete Veibele- vācu valoda atzinība
  • Krista Jansone- vizuālā māksla atzinība
  • Dace Kļava- vizuālā māksla atzinība
  • Rolands Dzērve- ZPD atzinība
  • Kārlis Bergs- ZPD atzinība
  • Samanta Razma- ZPD atzinība
  • Luīze Tīna Šteinberga- mājturība un tehnoloģijas atzinība
  • Emīls Dambītis- mājturība un tehnoloģijas atzinība
  • Skārlete Terēzija Viģele- Skatuves runas konkurss “ Zvirbulis” 4.vieta
  • Dārta Dzintare - Skatuves runas konkurss “ Zvirbulis” 3.vieta
  • Uļjana Dementjeva- 1.-4.klašu skolēnu matemātikas olimpiāde atzinība
  • Gustavs Apīnis- 1.-4.klašu skolēnu matemātikas olimpiāde 3.vieta
  • Sabīne Treilība- 1.-4.klašu skolēnu matemātikas olimpiāde 2.vieta
  • Katrīna Grīnfelede- 1.-4.klašu skolēnu matemātikas olimpiāde atzinība
  • Rebeka Buče- 1.-4.klašu skolēnu matemātikas olimpiāde 3.vieta
  • Ralfs Lazdups- 1.-4.klašu skolēnu matemātikas olimpiāde atzinība
  • Andrejs Muravjovs- 1.-4.klašu skolēnu matemātikas olimpiāde atzinība
  • Gatis Kazbuķis- 4.klašu angļu valodas olimpiāde atziniba
  • Selīna Lindberga- 4.klašu angļu valodas olimpiāde atzinība
  • Roberts   Millers- 4.klašu angļu valodas olimpiāde 2.vieta
  • Martina Kristela Roze- 4.klašu skolēnu ZPD “Jaunais Pētnieks” 2.vieta

GODA KLIŅĢERIS 2016
  • Amanda Razma - 2.vieta latviešu valodas olimpiādē, 3.vieta matemātikas olimpiādē, atzinība vēstures olimpiādē ( valstī), 1.vieta ”Zvirbulis 2016”, 3.vieta  ZPD lasījumos ( Kurzemes reģionā), 1.vieta matemātikas olimpiādē, 2.vieta latviešu valodas, fizikas, vēstures, LiepU matemātikas olimpiādēs, 3.vieta ZPD lasījumos, atzinība tulkošanas konkursā, 2.vieta “Zvirbulis 2016” ( pilsētā)
  • Diāna Mikanova - 2.vieta ZPD lasījumos ( Kurzemes reģionā), 1.vieta ZPD lasījumos, 2.vieta bioloģijas un LiepU fizikas olimpiādēs, 3.vieta matemātikas olimpiādē un tulkošanas konkursā ( pilsētā)
  • Izabella Džeriņa - 1.vieta publiskās runas konkursā, 2.vieta fizikas olimpiādē, atzinības bioloģijas olimpiādē (pilsētā), 13.vieta matemātikas konkursā  “Ķengurs” ( valstī)
  • Anna Paula Spriedēja -  3.vieta latviešu valodas, vēstures un bioloģijas olimpiādēs ( pilsētā), starptautiskā konkursa “Lidice”laureāte
  • Alens Mariss Sprūds - 1.vieta LiepU fizikas un kokapstrādes tehnoloģiju olimpiādēs, 3.vieta fizikas olimpiādē, atzinība matemātikas olimpiādē (pilsētā)
  • Marta Zūzane -  2.vieta ZPD lasījumos ( Kurzemes reģionā), 2.vieta ZPD lasījumos, 3.vieta bioloģijas olimpiādē, atzinība latviešu valodas olimpiādē ( pilsētā)
  • Renāte Ķeire - 1.vieta ZPD lasījumos ( Kurzemes reģionā un pilsētā)
  • Daniels Zauka - 3.vieta kokapstrādes olimpiādē ( Kurzemes reģionā), 2.vieta kokapstrādes olimpiādē ( pilsētā)
  • Elvijs Ģriģis - 2.vieta matemātikas olimpiādē, atzinība izteiksmīgās lasīšanas konkursā
  • Loreta Paula Žipre - 3.vieta LiepU matemātikas olimpiādē un ZPD lasījumos ( pilsētā)
  • Elvis Frišfelds - 2.vieta angļu valodas olimpiādē un atzinība matemātikas olimpiādē ( pilsētā)
  • Kristiāns Jakovļevs – 3.vieta ZPD lasījumos, atzinība fizikas olimpiādē ( pilsētā)
  • Inguss Pumpurs - 1.vieta informātikas olimpiādē, 3.vieta ģeogrāfijas olimpiādē
  • Luīze Zalmansone - atzinība vizuālās mākslas olimpiādē, 2.vieta  lasīšanas konkursā  (pilsētā)
  • Ralfs Lazdups - 2.vieta vizuālās mākslas olimpiādē, 1.vieta Protu. Varu. Daru. ( pilsētā)
  • Paula Svara - 1.vieta vizuālā mākslas olimpiādē (pilsētā)
  • Nikola Sāmeite - 1.vieta glītrakstīšanas olimpiādē (pilsētā)
  • Beatrise Būmerte -1.vieta  Protu. Varu. Daru.(pilsētā)
  • Ģirts Ivčenko - 1.vieta angļu valodas olimpiādē (pilsētā)
  • Kristians Šuideiķis - 2.vieta angļu valodas olimpiādē (pilsētā)
  • Krista Herbsta - 2.vieta matemātikas olimpiādē (pilsētā)
  • Daniels Vanags - 2.vieta Protu. Varu. Daru. (pilsētā)
  • Arturs Kučinskis - 2.vieta skatuves runas konkursā “Zvirbulis 2016” (pilsētā)
  • Kate Bruško - 3.vieta skatuves runas konkursā ”Zvirbulis 2016” (pilsētā)
  • Linards Tabors - atzinība vizuālās mākslas olimpiādē (pilsētā)
  • Krists Graudužis - 1.vieta angļu valodas olimpiādē (pilsētā)
  • Diāna Anna Audare - 1.vieta bioloģijas olimpiādē (pilsētā)
  • Danita Šķila - 1.vieta vizuālās mākslas olimpiādē (pilsētā)
  • Tomass Ernests Ansons - 1.vieta tulkošanas olimpiādē (pilsētā)
  • Samanta Tedejeva - 1.vieta publiskās runas olimpiādē (pilsētā)
  • Emīls Smiļģis - 1.vieta informātikas olimpiādē (pilsētā)
  • Pauls Grūdups - 1.vieta informātikas olimpiādē (pilsētā)
  • Enija Paula Dreimane -  starptautiskā konkursa LIDICE laureāte
  • Roberts Dreimanis - 2.vieta kokapstrādes tehnoloģiju olimpiādē (pilsētā)
  • Rebeka Kļaviņa - 2.vieta mājturības un tehnoloģiju olimpiādē (pilsētā)
  • Ernests Brēdiķis – 2.vieta ZPD lasījumos (pilsētā)
  • Elizabete Dravniece - 2.vieta ZPD lasījumos (pilsētā)
  • Luīze Tereščuka – 2.vieta ZPD lasījumos (pilsētā)
  • Linda Kalnīte – 2.vieta ZPD lasījumos (pilsētā)
  • Helēna Eglīte - 2.vieta publiskās runas konkursā”Zvirbulis 2016” (pilsētā)
  • Paula Beatrise Valtere - 3.vieta latviešu valodas olimpiādē ( pilsētā)
  • Marks Kristians Šteinbergs - 3.vieta ZPD lasījumos (pilsētā)
  • Annija Drungila - 3.vieta vizuālās mākslas olimpiādē ( pilsētā)
  • Rolands Dzērve - 3.vieta kokapstrādes tehnoloģiju olimpiādē (pilsētā)
  • Roberts Zeļģis – 3.vieta ģeogrāfijas olimpiādē (pilsētā)
  • Agate Gurecka -  3.vieta ZPD lasījumos (pilsētā)
  • Ralfs Ābele – 3.vieta ZPD lasījumos (pilsētā)
  • Agita Dille - 3.vieta ZPD lasījumos (pilsētā)
  • Krista Amanda Pavlova - 3.vieta ZPD lasījumos (pilsētā)
  • Elīna Stūre - 3.vieta ZPD lasījumos (pilsētā)
  • Anna Marija Sietiņa - atzinība publiskās runas olimpiādē (pilsētā)
  • Rebeka Herbsta - atzinība ZPD lasījumos (pilsētā)

Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē