Klases centīgākais - Skola2019

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

Klases centīgākais

Apbalvojumi
2015./16.mācību gada 1.semestra noslēgumā esam ieviesuši jaunu apbalvojumu, kas, kā mēs ļoti ceram, kļūs arī par skolas tradīciju.
    Mācību semestra noslēgumā skolotāju balsojumā tiek izvēlēts 1 skolēns no katras klases, kurš atzīts par viscentīgāko, visatsaucīgāko arī pēcstundu laikā. Šis skolēns tiek uzaicināts uz pieņemšanu pie skolas direktores, lai neformālā gaisotnē tiktu godināts!  

Klases centīgākais skolēns  2017./18.mācību gada 1.semestris

1.a Elza Treilība
1.b Gustavs Ozols
1.c Roberts Zariņš
2.a Nora Pikšena
2.b Rihards Neimanis
2.c Madara Madelāne
3.a Sabīne Treilība
3.b Marta Eismonte
3.c Linards Tabors
4.a Estere Pole
4.b Toms Mičulis
4.c Samanta Eglija
5.a Monta Heidemane
5.b Elza Ignāte
5.c Milēna Migliniece
6.a Paula Mangule
6.b Samanta Herbsta
6.c Dāvids Kristians Harambura
7.a Rēzija Mazure-Mago
7.b Toms Ermansons
7.c Krista Jansone  
8.a Niks Rimma
8.b Liene Upīte
8.c Ričards Andersons
9.a Nikola Evora Zonenberga
9.b Lana Zemīte
9.c Kārlis Bergs
10. Alekss Vaitkus
11. Helēna Vītola
12. Sanda Standzeniece
Klases centīgākais skolēns  2016./17.m.g. 1.semestrī

1.a  Rihards Gašpuitis
1.b  Kate Bobriševa
1.c  Elfa Gansone
2.a  Rebeka Buče
2.b  Dārta Dzintare
2.c  Kate Andersone
3.a  Estere Pole
3.b  Nellija Millere
3.c  Ralfs Lazdups
4.a  Martina Kristela Roze
4.b  Linda Jansone
4.c  Milēna Migliniece
5.a  Paula Mangule ,Roberts Balodis
5.b  Marta Heize, Samanta Herbsta
5.c  Laura Pirkule
6.a  Rēzija Mazure-Mago, Alija Svara
6.b  Enija Dreimane
6.c  Elizabete Mukstiņa, Krista Jansone
7.a  Belēna Jerumane, Elēna Jerumane
7.b  Alise Anuze
7.c  Ksenija Skudiķe
8.a  Nikola Evora Zonenberga
8.b  Baiba Majore, Katrīna Ližbovska
8.c  Dreimanis Roberts, Bergs Kārlis
9.a  Paula Beatrise Valtere
9.b  Linda Kalnīte, Daniels Zauka
10. Anna Paula Spriedēja, Izabella Džeriņa
11.  Anna Diāna Audare
12.  Renāte Ķeire, Enija Jermolajeva

Klases centīgākais skolēns 2015./16.m.g. 1.semestrī

1.a Sabīne Treilība
1.b Luīze Vizla
1.c Kate Andersone
2.a Krista Herbsta
2.b Nikola Sāmeite
2.c Ralfs Lazdups
3.a Sanija Pole
3.b Elza Ķipste
3.c Milēna Migliniece
4.a Anija Siksna
4.b Marsela Zemžāne
4.c Laura Pirkule
5.a Alija Svara
5.b Līva Štībele
5.c Dana Lozova
6.a Annija Pāvila
6.b Anna Lote Strīķe
6.c Henrijs Roze
7.a Nikola Evora Zonenberga
7.b Baiba Majore
7.c Dreimanis Roberts
8.a Airisa Lindberga
8.b Samanta Marhiļēviča
9.a Helēna Vītola
9.b Paula Lange
9.c Liene Dudina
10. Anna Diāna Audare
11. Ralfs Ābele
12. Emīls Grigorovičs


Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē